Życie miasta

Warszawa Stolicą Wina 25-26 października

Warszawa Stolicą Wina

W dniach 25-26 października odbędzie się piąta edycja Międzynarodowych Targów Wina – Wine Expo Poland. To okazja do spotkania przedstawicieli branży z Polski i świata, nawiązania relacji biznesowych oraz edukacji o tradycji i trendach, które wskażą kierunki rozwoju rynku wina w przyszłości – w programie znajdą seminaria branżowe, szkolenia, degustacje i wiele innych atrakcji.

Warszawa, miejsce tętniące życiem, dynamicznie rozwijające się centrum międzynarodowego biznesu i kultury stanie się na dwa dni także centrum polskiego przemysłu winiarskiego.

Kultura picia wina w naszym kraju nieustannie ewoluuje, Polski rynek win wciąż się rozwija

Obok najznamienitszych światowych marek, znajdą więc Państwo na Targach lokalne smaki, dotychczas w Polsce nieznane lub zbyt mało spopularyzowane.  Wine Expo Poland to okazja do branżowej wymiany doświadczeń autentycznych znawców wina, ale także do zdobycia elementarnej wiedzy na temat tego niezwykłego trunku, o którym pisarz i dyplomata Paul Claudel powiedział: Wino to nauczyciel smaku, wyzwoliciel duszy i światło inteligencji.

Meeting przedstawicieli współczesnego rynku winiarskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania branży winiarskiej bezpośrednio z konsumentami, a tym samym szansa na uzyskanie wiarygodnej informacji zwrotnej na temat rzeczywistych potrzeb dynamicznie rozwijającego się rynku.

Każdy uczestnik targów otrzymuje pamiątkowy kieliszek, który będzie niezastąpiony podczas degustacji i pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia. Jak mówią znawcy: szkło stanowi  swoisty instrument, który pomaga w przekazywaniu walorów wina. 

Similar Posts

Dodaj komentarz