Życie miasta

Milion pasażerów w wakacje na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia

Podróżujący na Dworcu w Warszawie

Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, jeden z największych węzłów przesiadkowych w Polsce oraz system sprzedaży biletów DworzecOnline.pl podsumowują minione wakacje. W sezonie letnim z dworca skorzystało ponad milion pasażerów, natomiast liczba przewoźników korzystających z infrastruktury dworcowej wzrosła do 140. Popularność dworca wśród pasażerów wpłynęła na przychody, które na Dworcu były wyższe aż o 25% względem roku ubiegłego. Sprzedaż  w biletomatach wzrosła o 50%. W systemie Dworzec Online zostało wygenerowanych ponad  2,5 miliona biletów, a sama strona odnotowała wzrost ruchu organicznego aż do o 40%!

Jako operator jednego z najbardziej popularnych węzłów przesiadkowych w Polsce możemy mówić o udanym sezonie wakacyjnym. W tym czasie z usług naszego dworca skorzystało ponad milion pasażerów. Również nasz system sprzedaży biletów Dworzec Online ciągle zdobywa coraz większą popularność wśród podróżnych, w tym roku wygenerował już ponad 2,5 miliona biletów. – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

System Dworzec Online obsłużył ponad 2,5 mln biletów wygenerowanych z nowoczesnego, nieustannie rozwijanego oprogramowania, a ruch organiczny na portalu dworzeconline.pl zwiększył się aż o 40% rok do roku. Oprócz wygody i prostoty korzystania do dobrych wyników przyczyniają się udostępnione dla klientów udogodnienia, takie jak program lojalnościowy Partner Plus, w którym każdy może zbierać punkty i wymieniać je na bilety przy kolejnych zakupach czy możliwość oceny przewoźników, dzięki, której pasażer przydziela odpowiednią liczbę gwiazdek po odbytej podróży.

Dodatkowo pełna oferta portalu DworzecOnline.pl jest dostępna w aplikacji mobilnej mPay i SkyCash

Dobrymi wynikami może pochwalić się także zarządzany przez spółkę Polonus Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, w ofercie którego znajduje się 140 przewoźników wjeżdżających na teren i korzystających z infrastruktury dworca. Z obiektu przez miesiące wakacyjne skorzystało ponad milion osób. Coraz większą popularnością wśród podróżnych cieszą się umieszczone na dworcu biletomaty, które umożliwiają szybki i wygodny zakup biletów. W ostatnim roku sprzedaż w biletomatach wzrosła o 50%.

Oprócz bardzo dobrych wyników finansowych Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia warto podkreślić rosnący poziom bezpieczeństwa obiektu. Wysokie standardy troski o bezpieczeństwo pasażerów korzystających z infrastruktury Dworca sprawiły, że pomimo natężonego wakacyjnego ruchu nie miał miejsca żaden poważny incydent.

Similar Posts

Dodaj komentarz