Biznes i Polityka

Prezydent Andrzej Duda na pikniku Lato z esportem

Prezydent Andrzej Duda

W Ogrodzie Belwederskim marka LOTTO przygotowała piknik esportowy, który swoją obecnością uświetnił Prezydent Andrzej Duda.

W Ogrodzie przy Belwederze odbył się piknik gamingowy Lato z esportem, na którym spotkała się młodzież, której pasją i zainteresowaniem są gry komputerowe i esport. Na przybyłych gości czekało wiele przygotowanych atrakcji od LOTTO, które pozwoliły na aktywne spędzenie popołudnia – zarówno przy rywalizacji esportowej jak i sportowej.

Wydarzenie uświetniła obecność Prezydenta Andrzeja Dudy

Spotkał się z młodzieżą oraz porozmawiał ze zgromadzonymi na miejscu influencerami gamingowymi min. z Patrykiem ‘ROJO’ Rojewskim, który zapytał Prezydenta o to co uważa o esporcie oraz o kondycję branży gamingowej w Polsce.

Na koniec Prezydent Andrzej Duda zachęcił młodzież do zainteresowania się przemysłem tworzenia gier komputerowych zwracając się bezpośrednio do zgromadzonych młodych ludzi:

Może Waszym powołaniem życiowym i pasją będzie współtworzyć gry. Mamy w Polsce ponad 400 firm, które zajmują się projektowaniem i tworzeniem gier, jest to więc śmiało można powiedzieć w naszym kraju przemysł, te firmy cały czas poszukują młodych talentów, – zachęcał Andrzej Duda

Na koniec wizyty Prezydent Andrzej Duda wyraził zadowolenie z inicjatywy marki LOTTO w kierunku młodzieży, która propaguje w tym środowisku esport i gaming od wielu lat.

Similar Posts

Dodaj komentarz