Aktualności

Natychmiastowa sprzedaż mieszkania w Warszawie? Tak to możliwe!

szybka sprzedaz mieszkan

Na pewno istnieje wiele powodów przez, które szybka sprzedaż mieszkania może być dla ciebie tematem na czasie. Każdy z nas ma swoje potrzeby, wydatki i plany, więc szybka decyzja o spieniężeniu mieszkania może wymagać tak samo wielkiej chęci szybkiej finalizacji transakcji. Jest kilka możliwych sposobów, aby w szybki i bezproblemowy sposób pozbyć się nieruchomości, której nie chcesz już utrzymywać. A oto kilka z nich.

Współpraca z biurem nieruchomości

Taka współpraca nie jest dla każdego, ponieważ biuro nieruchomości często pobiera stosunkowo duże prowizje od strony kupującej jak i od strony sprzedającej, więc takie rozwiązanie może ci się nie do końca spodobać jeżeli zależy ci, aby zyskać na sprzedaży jak najwięcej. Często jednak takie rozwiązanie nie pozwala nam zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ znalezienie kupca nie zawsze jest ultra łatwe i szybkie, aczkolwiek może to być sposób, dzięki, któremu zaoszczędzisz trochę czasu, bo jednak szukanie kupca na własną rękę nie będzie proste.

Sprawdź nasz https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/

Współpraca ze skupem nieruchomości, lub ze skupem nieruchomości online

Jeżeli jesteś osobą mocno zabieganą i liczy się dla ciebie każda minuta to, to rozwiązanie jest właśnie dla ciebie. Skup nieruchomości skupuje mieszkania niezależnie od ich stanu, ponieważ skupuje je pod własne inwestycje, dzięki czemu nie musisz inwestować ani grosza w remont mieszkania, aby sprzedać je za rozsądną kwotę. Dzięki współpracy ze skupem nieruchomości nie tracisz w ogóle czasu, ponieważ skup, nie szuka kupca na mieszkanie, tylko jest bezpośrednim kupującym, więc transakcja powinna zostać zrealizowana w ciągu kilku dni.

Skup nieruchomości to świetny wybór, a jeszcze lepszym wyborem może się okazać współpraca ze skupem nieruchomości online. Ale jak to online? Już wszystko tłumaczę krok po kroku. A więc jeżeli chcemy spróbować rozwiązać tą sprawę w ten sposób, wyszukujemy interesujący nas skup nieruchomości online i wypełniamy formularz kontaktowy, który do niczego nas nie zobowiązuje. W takim formularzu musimy uzupełnić wszelkie informacje jakie posiadamy o naszej nieruchomości, takie jak:

 • powierzchnia,
 • standard,
 • rok budowy,
 • wykończenie,
 • czy posiada balkon, udogodnienia dla niepełnosprawnych, takie jak podjazdy dla wózków czy winda,
 • podziemny garaż,
 • prywatne miejsce parkingowe,
 • osiedle monitorowane,
 • bezpieczna okolica,
 • ulokowanie,
 • bliska odległość do sklepów, szkół, lekarza, bibliotek i wiele, wiele innych.

Takie aspekty są niezwykle ważne i nie możemy o nich zapominać, ponieważ znacząco podnoszą one wartość danej nieruchomości. Oczywiście ważne jest także, aby do formularza dołączyć jak najbardziej dokładne zdjęcia, aby wycena mogłaby być jak najbardziej dokładna. Po wysłaniu takiego formularza, w ciągu 24 godzin dostajesz dokładnie przygotowaną wycenę, jeżeli będzie dla ciebie odpowiednia, to tylko kilka dni dzieli cię od podpisania umowy w kancelarii notarialnej i radości ze świeżej gotówki na koncie. Dla zapracowanych, opcja spotkania się tylko raz na faktyczne oględziny mieszkania, następnie u notariusza to po prostu strzał w dziesiątkę. Jeżeli jeszcze będziesz miał wcześniej przygotowane wszystkie niezbędne dokumenty to cały proces powinien przebiegać niezwykle szybko i sprawnie.

Nasza wycena nieruchomości https://kupujemym.pl/wycena-nieruchomosci-warszawa/

Similar Posts

Dodaj komentarz