Komunikacja

MADOGZ otwiera dział Personal Branding

Otwarcie nowego działu

Nowym działem MADOGZ pokieruje Magdalena Loose, która wzmocniła zespół agencji, obejmując stanowisko – Account Director. Do grona klientów agencji dołączyła Agnieszka Winnicka.

Dział Personal Branding MADOGZ będzie odpowiadał za wspieranie rozwoju marek własnych klientów, zarządzanie ich wizerunkiem i działania sprzedażowe. Na jego czele stanęła Magdalena Loose, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z markami i influencerami.

Przed przejściem do MADOGZ Magdalena Loose pracowała w TalentMedia, gdzie jako Client Service Director zarządzała działami client service, produkcji i postprodukcji. W przeszłości była związana z agencjami Kalicińscy.com i Isobar. W dotychczasowej karierze realizowała projekty m.in. dla Ferrero, Disney Polska, Škody i Virgin Mobile.

Agencja podpisała umowę z Agnieszką Winnicką

W ramach współpracy MADOGZ będzie świadczyć kompleksową obsługę influencerki obejmującą m.in. zarządzanie wizerunkiem, współpracę reklamową z markami i udział w konferencjach, eventach i szkoleniach.

Agnieszka Winnicka jest od lat twarzą polskiej branży ślubnej, a obecnie pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Branży Ślubnej. Popularność zdobyła jako prowadząca program „Ach, ten Ślub” emitowany na antenie stacji TVN Style.

Similar Posts

Dodaj komentarz